Willow Smith, babası Will Smith’le ilişkisini anlattı: “Aramızdaki en hiperaktif kişi”

Şarkıcı Willow Smith, verdiği bir röportajda babası Will Smith‘le alakasını anlattı. Willow Smith, “Babamı seviyorum. Babam aramızdaki en hiperaktif kişi, sonsuz gücü var” dedi. 

Will Smith ve Jada Pinkett Smith‘in en küçük çocuğu olan 21 yaşındaki müzikçi Willow Smith, bu yılki Oscar Ödülleri’nde Will Smith’in, Jada Pinkett Smith hakkında latife yaptığı için Chris Rock‘a tokat atması olayı sorulduğunda “Babamı seviyorum” dedi.


                      Will Smith’in Oscar Ödülleri’nde Chris Rock’a tokat attığı an

The Guardian’a konuşan Willow, “En yeterli arkadaşlarım, ebeveynlerim. İkisi de kusursuz beşerler. Onları yalnızca ebeveynlerim oldukları için değil, kendi hoş, karmaşık ve inanılmaz zihinleri ve kalpleri olan Will ve Jada oldukları için de seviyorum” diye konuştu. 

Aile sofrasında ‘şakaları patlatanın mutlaka babası olduğunu’ söyleyen Willow Smith, “Çocuklar biraz daha sakin, biraz daha serinkanlı. Babam aramızdaki en hiperaktif kişi. Bu yüzden şahane biri, zira sonsuz gücü var. Annem, ben ve erkek kardeşlerim çok daha duygusalız ve birtakım şeyler hakkında düşünceliyiz” sözlerini kullandı. 

Chris Rock, Will Smith’in özrünü reddetmişti 

Önceki haftalarda Chris Rock, Will Smith’in Oscar merasiminde kendisine tokat attığı için özür dilemesini reddetmişti. 

Temmuz ayında paylaşılan bir görüntüde Will Smith, şunları söylemişti:

“Sana söyleyeceğim Chris, senden özür diliyorum. Davranışlarım kabul edilemezdi ve konuşmaya hazır olduğunuzda buradayım.” 

Will, hayranlarının o anla ilgili sorularını da yanıtlamış ve Jada Pinkett Smith’in ondan onun ismine harekete geçmesini istediği savını kabul etmeyerek, “Kendi başıma bir seçim yaptım” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir