Eşini ve kayınpederini öldürdü! Cani adam adliyede

Olay, dün Barbaros Mahallesi Eyüp Sultan Caddesi’nde bulunan 3 katlı apartmanda meydana geldi. Eşi Beyza S. (23) ile boşanma etabında olduğu öğrenilen Ö.S. (31), kayınpederi Şahin Kılıç’ın (54) konutuna geldi. Ö.S., yanında bulunan silah ile hem eşine hem de kayınpederine ateş etti.

Sağlık takımları Beyza S. ve babası Şahin Kılıç’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Beyza S. ve Şahin Kılıç’ın cenazeleri, olay yerindeki incelemelerin akabinde otopsi için morga kaldırıldı. Ö.S. ise polis takımları tarafından olay yerinde gözaltına alındı. Ö.S., polis merkezindeki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi. Kuşkulu, gazetecilerin “Neden yaptınız?” sorusunu da yanıtsız bıraktı.

Öte yandan, Beyza S. ve Ö.S.’nin uzun vakittir başka yaşadığı, Beyza’nın yaklaşık 3 yıl evvel eşine boşanma davası açtıktan sonra ailesiyle birlikte Şanlıurfa’dan İstanbul’a taşındığı, Ö.S.’nin de peşlerinden geldiği, bunun üzerine huzursuz olan ailenin Kocaeli’nin Başiskele ilçesine taşındıkları argüman edildi. Tıpkı vakitte Ö.S.’nin kısa bir müddet evvel Beyza ve ailesinin yaşadığı mahallede kiralık konut araştırdığı öğrenildi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir