Cansu Tosun: Marsel gerçekten bir mucize

Çekimleri Konstanz Gölü’nde gerçekleşen, Almanya-Avusturya ortak üretimi ‘Murder by the Lake’ (Die Toten vom Bodensee) isimli dizide ‘Aisha’ karakterine hayat veren Cansu Tosun, mesleğindeki kırılma noktasını Almanya’dan Türkiye’ye gelmesine bağladı: Bir sefer benim kendimi keşfetmemi sağladı. İçimdeki itici güce sahip çıkmayı, peşinden gidip bahadır olmayı öğretti.

“ÇOK DUYGUSAL YAKLAŞMAMAK LAZIM”

Aslında toplumsal medyada sen ne almak istersen o var. Ben eğlenmek için kullanmayı tercih ediyorum. Çok duygusal yaklaşmamak lazım o dünyaya. Benim orada paylaştıklarımın o kadar bireye ulaşabiliyor olması çok hoş bir his. Orada medya da paparazzi de ben olabiliyorum.

“ERKAN’IN FİKİRLERİ ÇOK KIYMETLİ”

Cansu Tosun, 2018 yılında dünyaevine girdiği meslektaşı Erkan Kolçak Köstendil hakkında, “İkimizin de oyuncu olması birbirimize de katkı sağlıyor. Erkan’ın bakış açısı, fikirleri daima çok kıymetli” açıklamasını yaptı.

“ANNELİK BANA ANDA KALMAYI ÖĞRETTİ”

2020’de oğlu Marsel’i kucağına alan oyuncu, “Hala bakıp bakıp, ‘Bu benim bir modülüm mı?’ diyorum. Marsel hakikaten bir mucize, birlikte büyüyoruz. Annelik bana anda kalmayı öğretti” biçiminde konuştu.

Öte yandan Cansu Tosun, “Metropol hayatı bana inanılmaz heyecanlı geliyor” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir