Logitech’in video konferans sistemleri uzaktan eğitimi yeniden şekillendiriyor

Yeni eğitim-öğretim yılı başlarken, birçok eğitim kurumu hem öğrencilerine hem de öğretmenlere en uygun imkanları sağlamak için yatırımlarına devam ediyor. Öğrencilerin ve öğretmenlerin en yeni teknolojilerle ders yapmalarını mümkün kılan görüntü konferans sistemleri, günümüzde birçok eğitim kurumu tarafından tercih ediliyor. Logitech’in görüntü konferans sistemleri, yenilikçi teknolojisi, uzaktan çalışma tecrübesini güzelleştirmesi, tak-çalıştır özelliği, uygun maliyet yapısı ve önde gelen tüm bulut görüntü tahlilleriyle uyumlu olmasıyla eğitim süreçlerinin verimliliğini en üst düzeye çıkarıyor. Logitech’in görüntü konferans eser ailesi üretkenliğin ve odaklanmanın en yüksek düzeye ulaşmasını sağlıyor ve okullarda eşsiz bir tecrübe yaşatıyor.

SINIFLAR LOGİTECH SCRİBE İLE BAŞTAN YARATILIYOR

Yapay zekâ takviyeli beyaz tahta kamerası tecrübesi sunan Logitech Scribe, tüm iştirakçilerin yüz yüze ve interaktif bir ders tecrübesi yaşamasını sağlıyor. Yerleşik yapay zekâya ve özel lense sahip olan eser, derslerde ve imajlı toplantılarda beyaz tahtaların sıkıntısız bir formda paylaşılmasını ve harikulâde bir netlikte yayınlanmasını mümkün kılıyor. Kullanım kolaylığı ve pratik tasarımı ile dikkat çeken eser, sınıflarda ve hatta ev-ofislerde de kullanma esnekliği sağlıyor. 

DERSLERE ODAKLANMANIN YOLU ZONE WİRELESS KULAKLIKTAN GEÇİYOR

Zone Wireless kulaklık, harika ses kalitesi ve Qi kablosuz şarjı ile istenilen yerden çarçabuk derse katılabilmeye imkan tanıyor. Hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin kendi tecrübe alanlarını yaratabilmelerine yardımcı olan eser, etkin gürültü tedbire özelliği sayesinde odaklanmayı kolaylaştırıyor. Ses kalitesinin gereksinimlere yönelik olarak belirlenmesine imkan tanıyan Zone Wireless, birinci sınıf gürültü önleyici mikrofonu ve Active Noise Cancellation (Aktif Gürültü Önleme) özelliği sayesinde öğrenci ve öğretmenlerin birinci tercihi oluyor.    

ONLİNE DERSLERİN VAZGEÇİLMEZİ: LOGİTECH BRIO 4K WEB KAMERASI 

Online dersler pandemi periyodunun akabinde eğitim hayatının artık değişmez bir modülü olurken, yeterli bir web kamerası bu derslerin verimliliği noktasında vazgeçilmez bir donanım olarak öne çıkıyor. Ultra 4K HD görüntü manzara dayanağı sunan Logitech Brio, RightLight 3 ve yüksek dinamik aralık (HDR) teknolojisi sayesinde her türlü aydınlatmalı ortamda eksiksiz bir görünüme imkan tanıyor. Otomatik odaklama ve 5 kat HD yakınlaştırma imkanı sağlayan eser, en ufak ayrıntıların bile net bir biçimde görüntülenmesini mümkün kılıyor. Gürültü tedbire teknolojisine sahip çift entegre çok taraflı mikrofonlara sahip olan Logitech Brio, konuşmaların kusursuz netlikte karşı tarafa ulaşmasını sağlıyor. Brio eseri sayesinde öğrenciler sınıftaymış üzere bir tecrübe yaşarken, derslerin denetimi öğretmenlerin elinde oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir