Emre Belözoğlu: “Bazı noktalara transfer yapmak istiyoruz”

Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, çok net bir oyun oynadıklarını ve galibiyeti hak ettiklerini belirterek, “Maçın birinci 60-70 dakikası net bir oyun ve skor ortaya çıktı. Skoru daha da arttırabilirdik. Net bir galibiyet aldık diye düşünüyorum. Uygun çalışmıştık maçtan evvel. Topun bizde ve rakipte olduğu planlarımız net bir halde işledi. Bütün oyuncu arkadaşlarımı tebrik ederim. Oyuncuların isteği, dileği ve gücü çok yüksek. Bundan ötürü çok memnunuz. Konyaspor’a kalan haftalarda muvaffakiyetler dilerim” sözlerini kullandı.

“BUGÜN YA DA YARIN ORTA ALANA BİR OYUNCUYU KULÜBÜMÜZ AÇIKLAYACAKTIR”

Transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgiler veren Belözoğlu, “Bugün ya da yarın orta alana bir oyuncuyu kulübümüz açıklayacaktır. Başımızda bir oyuncu var ve bu mevzuda net bir planımız vardı. Son kademede olduğunu düşünüyorum tam net olmasa da. Kimi noktalara transfer yapmak istiyoruz. Grubun içine tesir edecek, bu ekibe kendini ilişkin hissedecek, oyuncu arkadaşlarıyla tıpkı gayede buluşacak potansiyelli tahminen 1 tahminen 2 oyuncu içeriye katmayı düşünüyoruz. Merkeze bir oyuncu gereksinimimiz var üzere görünüyor. Liderimiz ve yöneticilerimiz çalışıyor. Devre ortasında oyuncu almak için almaktan fazla daha gereksinimimize binayen oyuncular üzerinde kıymetlendirme yapmak istiyoruz” diye konuştu.
Emre Belözoğlu sakatlığı devam eden Bertrand Traore’nin son durumuyla alakalı ise “Traore’nin dizinde sorunu var. Birebir vakitte kendisiyle alakalı yurtdışında tedavi görme süreci oldu. Bu haftaya kadar durumu netleşir” halinde konuştu.

STANOJEVIC: ŞAYET MAÇI KAZANMAK İSTİYORSANIZ NET FIRSATLARI DEĞERLENDİRMENİZ GEREKİR

Konyaspor Teknik Yöneticisi Aleksandar Stanojevic ise açıklamasında, “Maçı kaybetme halimizden ötürü şad değiliz. Birinci yarının sonunda ve ikinci yarının başında goller yedik. Topla oynayan taraf bizdik fakat kolay top pas yanlışları yaptık. Ceza alanına rakibimizden daha fazla girdik fakat bu teşebbüsleri olumlu manada değerlendiremedik. Şayet maçı kazanmak istiyorsanız net fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Başakşehir’i tebrik ederim” tabirlerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir